phone_in_talk
ZADZWOŃ DO NAS
+48 501 427 613
O FIRMIE

Biuro Rachunkowe „BIZ”

 

O firmie

 

Jesteśmy firmą o ponad 15 letnim doświadczeniu, która nieustannie się rozwija, dzięki czemu możemy naszym klientom zaoferować rzetelność i profesjonalizm wykonywanych usług. Działalność prowadzona jest na podstawie Zaświadczenia Ministra Finansów uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do podmiotów gospodarczych, osób fizycznych, jak i spółek z o.o., przedstawicielstw, stowarzyszeń, a także fundacji. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, aby zapewnić mu usługi jak najlepiej dopasowane do jego potrzeb.

 

Co oferujemy?

 

Świadczymy kompleksowe usługi dla wszystkich firm, niezależnie od ich rozmiarów. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu księgowości dla przedsiębiorstw małych, średnich, ale także dużych. Udzielamy pomocy na każdym etapie prowadzenia działalności, niezależnie od tego, w jakiej branży Państwo działają.

Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu możemy zaoferować kompleksową obsługę spraw kadrowo-płacowych. Na życzenie klienta prowadzimy akta osobowe i pełną dokumentację kadrową firm, które z nami współpracują. Wykonujemy także rozliczenia z Urzędem Skarbowym oraz z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Prowadzimy księgi rachunkowe, podatkowe księgi przychodów i rozchodów oraz sporządzamy sprawozdania roczne z działalności, w tym bilanse rachunków, zysków i strat.

Wszelkie rozliczenia i księgowość prowadzone są przy wykorzystaniu najnowszych wersji sprawdzonych programów komputerowych, dzięki czemu nasi klienci mają pewność poprawności wykonywanych przez nas działań.

 

 

Biuro Rachunkowe „BIZ” to gwarancja udanej współpracy i zadowolenia klienta. Wiedza oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe pozwolą na spełnienie Pańskich oczekiwań zgodnie z obowiązującymi obecnie przepisami.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego biura!